Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek 11 sierpnia. Zachęcamy do udziału!

 22 czerwca 2022r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w dniu studyjnym w KL Auschwitz, który obejmował prezentację wprowadzającą do tematyki projektu, zwiedzanie Miejsca Pamięci z przewodnikiem oraz warsztaty podsumowujące. 

Podczas zakończenia roku szkolnego 2021/2022 uroczyście pożegnaliśmy dwoje nauczycieli Szkoły Podstawowej w Wolicy, Panią Lidię Pierzak i księdza Łukasza Snocha.