Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego na "Bożonarodzeniowa ozdoba choinkowa"

Ciszę betlejemskiej nocy i radość narodzin przeżywaliśmy w niedzielę 17 grudnia  2023r.  za przyczyną uczniów naszej szkoły, którzy wcielili się w postacie biblijne, wystawiając Jasełka.

Przedstawienie emanowało spokojem i pokojem, bo takie było jego założenie. Wprowadziło zaproszonych gości, rodziców i  lokalną społeczność  w cudowną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Kolejny raz Jasełka udowodniły, że w naszej szkole nie brakuje wspaniałych talentów. Pod kierunkiem p. Antoniny Gorzelak, p. Renaty Sowińskiej i księdza Dariusza Milera uczniowie przygotowywali się z wielkim zaangażowaniem, pamiętając o powadze wydarzenia, jakim było przyjście na świat Zbawiciela. Ich wrażliwość wspaniale objawiła się w przedstawieniu. Wszyscy występujący wykazali się dużym kunsztem aktorskim i muzycznym.

Uroczyste spotkanie było bardzo udane, widzowie byli oczarowani magią przedstawienia. Stało się również okazją do wzmacniania więzi między uczniami, rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi.

W piątek, 15 grudnia  2023 r., w klasie pierwszej odbyło się spotkanie z pielęgniarką szkolną na temat „Dzieci z cukrzycą w szkole i przedszkolu. One są wśród nas”.

W ramach współpracy z Biurem Informacji Europejskiej -  Europe Direct w naszej szkole, jak co roku odbyły się eurolekcje.

Turniej Wojewódzki "Gramy w Ręczną" w Chęcinach !!! Wspaniała zabawa , wielkie emocje , wizyta św. Mikołaja to atrakcje, które towarzyszyły w tym dniu dzieciom uczestniczącym w projekcie Ministerialnym " Gramy w Ręczną".