W poniedziałek, 25 marca 2024 r., nasi młodzi naukowcy z klasy VII i klasy V uczestniczyli  w  gminnym   

II Festiwalu Nauki Młodego Odkrywcy.

Nasi uczniowie bardzo chętnie biorą udział w szkolnych wyjazdach i wycieczkach. Tym razem pojechaliśmy na wystawę malarstwa do Muzeum Narodowego w Kielcach.

22 marca uczniowie klas IV – VII uczestniczyli w webinarze Polskiego Centrum Safer Internet z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu na temat: Cyberprzemoc. Co mogę zrobić i jak reagować?

Dnia 21 marca 2024 roku  17 uczniów z klas II-VII uczestniczyło w Międzynarodowym konkursie „Kangur matematyczny” w poszczególnych kategoriach wiekowych: Żaczek- kl. II, Maluch- kl. III i IV; Beniamin- kl. V i VI oraz Kadet- kl. VII. 

I miejsce Szkoły Podstawowej w Wolicy w VI Chęcińskich Igrzyskach Gier i Zabaw Ruchowych dla Dzieci.

Przywitanie Wiosny z Kołem Gospodyń Wiejskich w Wolicy.
Dziękujemy za zaproszenie, słodki poczęstunek, popcorn i super zabawy aaaaaa i za niebieską magiczną herbatkę.

 

13 marca 2024 roku został przeprowadzony XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów szkół podstawowych w Powiatowym Zespole Szkół w Chęcinach.

Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy Szkolnego Konkursu Ortograficznego: Amelia S., Martyna S. i Jakub K.

Miło nam poinformować, że w kategorii szkół podstawowych Amelia S. zajęła  II miejsce.

GRATULUJEMY!

Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi K., który zapewnił transport uczniom na konkurs.

Renata Sowińska