Już 27 października 2024 r. w Chęcinach odbędzie się Puchar Polski Nordic Walking, wydarzenie dla miłośników popularnego chodzenia z kijkami, miłośników turystyki aktywnej oraz wszystkich osób, które chcą poznać Nordic Walking!

Zapraszam na fotorelację.

W piątek 18 października klasy 7 i 8 wyjechały  do Morawicy. Podczas wycieczki wzięliśmy udział w kulinarnych warsztatach w pizzerii „Koralowa„. Pod okiem profesjonalistów przygotowaliśmy  pyszną,  włoską pizzę. 

Uczniowie klasy V na lekcji biologii.
Temat lekcji: Wiem co jem- bomba.
Smacznego!

Agnieszka Gajos

Na lekcjach informatyki każdy uczeń otrzymał link do zajęć w programie Tinkercad umożliwiającym projektowanie 3d.

Dzięki bogactwu natury, jesień sprzyja zabawom naturalnymi materiałami. Kasztany, żołędzie, orzechy, liście... Z tych materiałów można stworzyć nieskończoną liczbę nietuzinkowych prac plastycznych. Dziś, zamiast tradycyjnych ludzików z kasztanów, proponujemy zwierzątka zrobione z użyciem plasteliny.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej klasa V oraz uczniowie z klas II, III i VIII przygotowali akademię dla Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Szkoły.