Zapraszamy na wieczór filmowy w szkole.

We wtorek 12.11.2024r. uroczyście obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Piękny program artystyczny przygotowali uczniowie naszej szkoły.

4 listopada 2024 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. “STOP PRZEMOCY” dla klas IV - VIII naszej szkoły. Przeprowadzeniem poprzednich etapów oraz nadzorem nad przebiegiem całej akcji zajęła się pani pedagog - Dominika Chałat.

31 października 2024 r. uczniowie klas I – VIII wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do rezerwatu przyrody jakim jest Jaskinia Raj.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole zapanowało kulinarne szaleństwo. Wszystkie klasy wraz z przedszkolami, wzięły udział w akcji SU: Dzień Zdrowego Śniadania.