O tym, że 1. czerwca świętujemy Dzień Dziecka, wiedzą i małe dzieci, ale również i te duże. Każdy z nas jest i pozostanie dzieckiem swoich rodziców do końca życia. 

Tegoroczne święto nasza klasa postanowiła spędzić dość nietypowo. Udaliśmy się pociągiem do nieodległych Nowin, by spędzić dwie relaksujące godziny na basenie „Perła”. Uważamy, że wyjazd był udany! Pozwolił nam się zrelaksować po niedawnym stresie związanym z egzaminami. Woda dodała nam sił, by stanąć do walki o lepsze oceny na koniec roku szkolnego.

Beata Ludwicka-Dula