W niedzielę 29 maja dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły uczestniczyły w występach z okazji Dnia Mamy, które odbyły się w Chęcinach na Górnym Rynku.

Dzieci recytowały piękne wiersze, tańczyły taniec ludowy do piosenki „ W moim ogródeczku” oraz przedstawiały humorystyczną „Rzepkę” Juliana Tuwima. Po swoich zmaganiach nagrodzone zostały gromkimi brawami i słodkimi musami. Rodzice i wszyscy przybyli goście z dumą i ze wzruszeniem słuchali swoich pociech oraz promieniowali radością widząc jak pięknie dzieci tańczą i poruszają się na scenie. Uroczystość ta w tym dniu dostarczyła wszystkim wiele radości i szczęścia. 

Marzena Nartowska