Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z klas IV-VIII.
Organizatorem konkursu jest Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Szkoła Podstawowa nr 39 im. S. Moniuszki w Kielcach.
Uczestnik konkursu opracowuje grę o tematyce związanej z matematyką, przeznaczoną dla co najmniej 2 graczy. Praca konkursowa powinna zawierać:
- regulamin gry (w formie papierowej; pismo ręczne lub komputerowe)
- potrzebne rekwizyty
Gra może być dowolnego typu (planszowa, karciana, quiz, „escaperoom”, gra miejska itp.)
Grę należy dostarczyć do nauczyciela matematyki do 16 maja 2025r.
Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie:
https://sodmidn.kielce.eu/node/2168
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 27 maja 2025r.
Zachęcam uczniów do wzięcia udziału w tym konkursie.
Izabela Woś