Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z klas IV-VIII.

Organizatorem konkursu jest Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Szkoła Podstawowa nr 39 im. S. Moniuszki w Kielcach.

Uczestnik konkursu opracowuje grę o tematyce związanej z matematyką, przeznaczoną dla co najmniej 2 graczy. Praca konkursowa powinna zawierać:

- regulamin gry (w formie papierowej; pismo ręczne lub komputerowe)

- potrzebne rekwizyty

Gra może być dowolnego typu (planszowa, karciana, quiz, „escaperoom”, gra miejska itp.)

Grę należy dostarczyć do nauczyciela matematyki do 16 maja 2025r.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie:

https://sodmidn.kielce.eu/node/2168

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 27 maja 2025r.

 Zachęcam uczniów do wzięcia udziału w tym konkursie.

Izabela Woś