W środę 9 czerwca klasy edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w naszej szkole przybrały niebieskie barwy.
Postanowiliśmy wesprzeć akcję przekazania iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Akcję pod hasłem "Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami" zapoczątkował Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.
Zapraszamy na fotorelację.