Pierwszego czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka uczniowie klas I - IV wyjechali na całodniową wycieczkę do Wieliczki.

Trasa wycieczki odbywała się w podziemnej krainie - Solilandii. W czasie wyprawy dzieci spotkały wiele bajkowych postaci, a po drodze czekały  na nas niespodzianki i niesamowite przygody. Na koniec ukoronowano naszą uczennicę Milenkę i wręczono jej brylantowy pierścień.
Zapraszamy na fotorelację, która przybliży ten niesamowity świat Krainy Soli.