Gdy za oknem chłód, a rower już schowany w garażu, polecamy Nordic Walking turystycznie!

Proponujemy udział w pięciu rajdach Nordic Walking po atrakcyjnych, ciekawych i malowniczych terenach gminy Chęciny. Dotrzemy również do miejsc tych mniej znanych, ale wartych zobaczenia. Każdy uczestnik zapozna się lub przypomni sobie podstawową technikę Nordic Walking, czyli chodzenia z popularnymi kijkami. Będą to aktywne marsze z kijami, ale na pewno nie zabraknie czasu na podziwianie otaczającej przyrody.

Rajdy będą się odbywały co miesiąc w weekendy. Każdy uczestnik, który weźmie udział we wszystkich rajdach otrzyma odznakę CHĘCIŃSKIEGO PIECHURA!

Na pierwszy rajd zapraszamy już w sobotę 26 listopada 2022 r. O godz. 10.00 spotykamy się przy zbiorniku wodnym Park Lipowica, na molo. Wyruszymy na marsz dookoła zbiornika i udamy się zielonym szlakiem pieszym PTTK w kierunku nieczynnego kamieniołomu Starochęciny na Leśnej Górze. Trasa liczy ok 6 km. Rajd zakończony zostanie ogniskiem przy zbiorniku wodnym (prowiant we własnym zakresie). Obowiązkowo należy mieć obuwie trekkingowe/turystyczne, kije do Nordic Walking (możliwość wypożyczenia przy zgłoszeniu) oraz dobry humor :)

Udział jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 listopada 2022 r. do godz. 12.00. W przypadku ulewnych opadów deszczu, rajd zostanie przełożony na inny termin.

W załączeniu przesyłam formularz zgłoszenia.

______________

Życzę miłego dnia

 

 

 

 

 

mgr Karolina Dudek
Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach
ul. Armii Krajowej 18A
26-060 Chęciny
NIP 959-15-58-476
tel: 41 315 10 97
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.ckis.checiny.pl
www.facebook.com/CKiS.w.Checinach
www.instagram.com/ckis.checiny

Uprzejmie informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach
W przypadku pytań, dotyczących procesu przetwarzania swoich danych osobowych, możecie Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, pisząc
na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej informacji odnośnie Polityki prywatności oraz swoich praw mogą Państwo uzyskać
na stronie https://ckis.checiny.pl/index.php/ochrona-danych-osobowych