Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada to niezwykła data w historii  Polski. Po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.Uczniowie klasy V podczas uroczystej  akademii przypomnieli nam, o tym jak Polska odzyskała niepodległość.  Cała społeczność szkolna pięknie przygotowała się na ten wyjątkowy dzień.  Nie zabrakło kotylionów oraz symboli narodowych.

Wszystkie klasy zostały odpowiednio przygotowane do święta. O godzinie 11.11 uczniowie wraz z wychowawcami odśpiewali hymn narodowy w ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu, złożyli znicze przy pomniku upamiętniającym  Ofiary  Pacyfikacji  Wolicy.  W piątek 11 listopada delegacja z naszej szkoły  wzięła udział w uroczystości religijno- patriotycznej w kościele parafialnym w Chęcinach.To były wyjątkowe chwile. Zapraszamy na  fotorelację