W dniu 15 czerwca uczniowie naszej szkoły Piotr Jastrzębski i Przemysław Papka wzięli udział w gminnym konkursie z języka angielskiego - Praktyczna Nauka Języka Angielskiego PNJA.
Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej z oddziałami dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II w Bolminie. Miło jest nam poinformować, iż Piotr Jastrzębski zajął trzecie miejsce.
Beata Krajewska
{gallery}2022_06_21_angielski{//gallery}