Dzień Języków Obcych w naszej szkole odbył się 9.06.

Klasy I-VIII zaprezentowały informacje na temat poszczególnych krajów. Poznaliśmy bliżej kulturę, tradycje, ciekawostki geopolityczne Hiszpanii, Indii, Chin, Grecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii oraz Państwa Izrael. Uczyliśmy się podstawowych zwrotów w tych językach. Nie zabrakło również śpiewania i tańców.

W przygotowania do dzisiejszego dnia zaangażowała się cała społeczność naszej szkoły - uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice i pracownicy obsługi. Wszystkim serdecznie dziękujemy. Gratulujemy pomysłów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Antonina Gorzelak