1 czerwca klasy edukacji wczesnoszkolnej wyjechały na niesamowitą wycieczkę do Bałtowa.

Odbyliśmy podróż do krainy olbrzymich dinozaurów, a następnie jak Alicja z Krainy Czarów, przenieśliśmy się do bajkowego świata miniaturowych zamków. Potem wielkim amerykańskim autobusem udaliśmy się na przejażdżkę wśród dużych dzikich zwierząt. Ale to nie wszystko. Później czekało na nas niezwykłe spotkanie z czarownicami w Sabatówce. Niektórzy nawet latali na miotle!!! Przeszliśmy też z uśmiechem na twarzy przez tunel strachu, by nagle trafić do wodnego świata, którym było oceanarium. Na koniec były niezapomniane zakupy, lody i zabawa na ogromnym placu zabaw dla dzieci.

Monika Pierzak, Beata Krajewska, Alicja Jaszczykiewicz