Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły, Klaudiusz Kasperek, jako jeden z dziesięciu osób z całego województwa, zakwalifikował się do III etapu II Wojewódzkiego Konkursu z Języka Rosyjskiego.
W konkursie brali jeszcze udział: Maja Jedlińska, Bartłomiej Przygodzki, Zuzanna Mazur, Lena Sołtys, Tomasz Dewerenda.
Wszystkim serdecznie gratulujemy! Cieszymy się, że godnie reprezentowaliście naszą szkołę na arenie województwa.
Klaudiusz, trzymamy kciuki za kolejny etap!
Opiekunem naszych uczniów jest Pani Karolina Kaczor.