Dzisiaj nasi sześciolatkowie zdobywali umiejętności z zakresu radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Dzieci rozpoznawały emocje i opowiadały, jak sobie z nimi radzą. Zajęcia przedstawione w formie zabawowej bardzo przypadły naszym podopiecznym i aktywnie brali w nich udział.
Spotkanie odbyło się w ramach projektu realizowanego przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chęcinach i prowadzone było przez Magdalenę Król-Snoch.
W ramach projektu odbędzie się jeszcze jedno spotkanie z przedstawicielem Komisariatu Policji w Chęcinach.