W czwartek 9 listopada nasza szkoła zapachniała jabłkami i cynamonem. Było pysznie i wesoło.
Uczniowie poznali zdrowotne właściwości tych produktów w ramach profilaktyki zdrowego odżywiania. Była jesienna herbatka, naturalne soki,  szarlotki, naleśniki, gofry  oraz babeczni. Dzieci wykazały się również samodzielnością podczas obierania jabłek, przygotowania smakołyków  oraz porządkowania sali.
Zapraszamy na fotorelację
Opiekunowie SU
fmg_1.jpeg fmg_1.png fmg_10.jpeg

fmg_11.jpeg fmg_2.jpeg fmg_2.png

fmg_3.jpeg fmg_4.jpeg fmg_5.jpeg

fmg_6.jpeg fmg_7.jpeg fmg_8.jpeg

fmg_9.jpeg image1.jpeg image10.jpeg

image11.jpeg image12.jpeg image13.jpeg

image14.jpeg image15.jpeg image16.jpeg

image17.jpeg image18.jpeg image19.jpeg

image2.jpeg image20.jpeg image21.jpeg

image22.jpeg image23.jpeg image24.jpeg

image25.jpeg image26.jpeg image3.jpeg

image4.jpeg image5.jpeg image6.jpeg

image7.jpeg image8.jpeg image9.jpeg