Święto Niepodległości przypada co roku 11 listopada. Dlaczego właśnie tego dnia świętujemy? Dokładnie 105 lat temu Rada Regencyjna przekazała Józefowi Piłsudskiemu władzę wojskową i naczelne dowództwo podległych jej wojsk polskich. Tego samego dnia Niemcy podpisały zawieszenie broni kończące I wojnę światową. Polski na mapie Europy nie było przez 123 lata.

 W sobotę  delegacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystościach religijno - patriotycznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się w kościele parafialnym w Chęcinach.
image0.jpeg image1.jpeg image10.jpeg

image11.jpeg image2.jpeg image3.jpeg

image4.jpeg image5.jpeg image6.jpeg

image7.jpeg image9.jpeg