W czwartek tj. 26.10.2023 roku odbył się pierwszy w tym roku szkolnym „Wieczór filmowy”. Uczestniczyli w nim uczniowie klas IV - VII, a opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy. Obejrzeliśmy film pt. "W głowie się nie mieści”.

„Wieczór” był nie tylko okazją do obejrzenia filmu, ale był także spotkaniem integracyjnym. Uczniowie mieli możliwość do spędzenia czasu w szkole w trochę odmienny sposób niż siedzenie w ławkach. Stąd też były poduszki, poduszeczki, kocyki, śpiwory, karimaty, przytulanki, tak, aby każdemu było wygodnie. Nie zabrakło też przekąsek i … dobrego humoru.

IMG_20231026_171740.jpg IMG_20231026_171743.jpg IMG_20231026_171749.jpg

IMG_20231026_171758.jpg IMG_20231026_171803.jpg IMG_20231026_171805.jpg

IMG_20231026_171807.jpg IMG_20231026_171833.jpg IMG_20231026_171835.jpg

IMG_20231026_171848.jpg