Uczniowie klasy II postanowili wykorzystać dary z jesiennego sadu, aby wykonać sałatkę owocową. Bo każde dziecko wie, jak ważne jest jedzenie owoców - nie tylko dlatego, że są smaczne, ale zawierają dużo witamin. Chronią i wzmacniają nasz organizm. Były gruszki, jabłka, maliny, borówki, winogrona, śliwki oraz owoce tropikalne takie jak banany, mandarynki, mango, ananas, khaki, kiwi, a nawet i granat. Dzieci z ogromnym zapałem obierały i kroiły owoce. Przyrządzanie sałatki owocowej sprawiło uczniom dużo radości. Sałatka smakowała wyśmienicie. 
Zapraszam do obejrzenia fotorelacji...