Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski zapraszają na fotorelację z przeprowadzonej w środę akcji pod nazwą:  „Świąteczna Kartka”.

Przygotowaliśmy świąteczne kartki z życzeniami dla mieszkańców Wolicy. Przemierzając ulicę Szkolną  rozmawialiśmy z napotkanymi osobami i składaliśmy im świąteczne życzenia. Dotarliśmy również do ośrodka zdrowia, apteki i sklepu „Lewiatan”. To były bardzo miłe chwile. 

Beata Krajewska
image0.jpg image1.jpg image10.jpg

image11.jpg image12.jpg image13.jpg

image14.jpg image15.jpg image16.jpg

image17.jpg image18.jpg image19.jpg

image2.jpg image20.jpg image21.jpg

image22.jpg image23.jpg image3.jpg

image4.jpg image5.jpg image6.jpg

image7.jpg image8.jpg image9.jpg