Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada to niezwykła data w historii  Polski. Po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.Uczniowie klasy V podczas uroczystej  akademii przypomnieli nam, o tym jak Polska odzyskała niepodległość.  Cała społeczność szkolna pięknie przygotowała się na ten wyjątkowy dzień.  Nie zabrakło kotylionów oraz symboli narodowych.

Wszystkie klasy zostały odpowiednio przygotowane do święta. O godzinie 11.11 uczniowie wraz z wychowawcami odśpiewali hymn narodowy w ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu, złożyli znicze przy pomniku upamiętniającym  Ofiary  Pacyfikacji  Wolicy.  W piątek 11 listopada delegacja z naszej szkoły  wzięła udział w uroczystości religijno- patriotycznej w kościele parafialnym w Chęcinach.To były wyjątkowe chwile. Zapraszamy na  fotorelację

image0.jpeg image1.jpeg image10.jpeg

image11.jpeg image12.jpeg image13.jpeg

image14.jpeg image15.jpeg image16.jpeg

image17.jpeg image18.jpeg image19.jpeg

image2.jpeg image20.jpeg image21.jpeg

image22.jpeg image23.jpeg image24.jpeg

image25.jpeg image26.jpeg image27.jpeg

image28.jpeg image29.jpeg image3.jpeg

image30.jpeg image31.jpeg image32.jpeg

image33.jpeg image34.jpeg image35.jpeg

image36.jpeg image37.jpeg image38.jpeg

image39.jpeg image4.jpeg image40.jpeg

image41.jpeg image42.jpeg image43.jpeg

image44.jpeg image45.jpeg image46.jpeg

image47.jpeg image48.jpeg image49.jpeg

image5.jpeg image50.jpeg image51.jpeg

image52.jpeg image53.jpeg image54.jpeg

image55.jpeg image56.jpeg image58.jpeg

image6.jpeg image7.jpeg image8.jpeg

image9.jpeg