Szkoła to nie tylko nauka ale i rozrywka. W poniedziałek 7 listopada klasy IV - VIII wyjechały do kina Helios na film pt. „Świąteczny cud”

Podczas seansu poznaliśmy trudne historie dzieci z sierocińca oraz ich przedświąteczne marzenia.  Po filmie cieszyliśmy się wspólnym czasem  spędzonym w restauracji w galerii handlowej Echo.

 Zapraszamy na fotorelację.

 Renata Sowińska

Izabela Woś

Beata Krajewska

Dariusz Gorzela

image0.jpeg image1.jpeg image10.jpeg

image2.jpeg image3.jpeg image4.jpeg

image5.jpeg image6.jpeg image7.jpeg

image8.jpeg image9.jpeg