13 września naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście - funkcjonariusze Policji. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie wszystkich klas szkoły.  Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo. Policjanci rozmawiali z uczniami o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, a w szczególności  omówili zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły oraz pokazali niektóre znaki drogowe.

Przypomnieli również o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź plecaku oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się dzieciom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

306108687_416870897245288_6401153352036647991_n.jpg 306361957_810676140072434_4686704382018783999_n.jpg 306458270_479180047416584_9050768348170824029_n.jpg

306624888_2048828275320187_6094438934212794594_n.jpg 306628976_970223797699959_2078752566214846897_n.jpg