Innowacja z języka angielskiego „Let’s talk” prowadzona jest od początku roku szkolnego w klasie III.
Spotkania odbywają się w ramach zajęć dodatkowych raz w tygodniu. Innowacja ma na celu rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Ma zachęcać i motywować uczniów do rozwijania umiejętności językowych. Ma budować pewność siebie oraz odwagę do prowadzenia konwersacji w języku obcym, który jest podstawą komunikacji w krajach Unii Europejskiej oraz na całym świecie.
Zapraszamy na fotorelację.
Beata Krajewska