Dnia 2 czerwca b.r. odbyły się uroczystości patriotyczno-religijne w kościele parafialnym w Chęcinach, upamiętniające 78. rocznicę Pacyfikacji Chęcin.

Naszą szkołę reprezentował Poczet Flagowy, uczniowie klasy 7 oraz dyrekcja i grono pedagogiczne. 

284841324_2357838357691759_332194920500346994_n.jpg 284841324_565667138457509_7800268912311250729_n.jpg 284855505_479048067356187_8695469518901118843_n.jpg

284947219_1189110678590764_1777846698700785274_n.jpg 284963690_677325773366042_2549150733775584588_n.jpg 285045072_1055993255063591_8913216014419858680_n.jpg

285068128_596136415415693_540571185935845493_n.jpg 285173044_515641283589148_98029619714051304_n.jpg 285219501_709363480290518_3841058410962155793_n.jpg

285248786_502432708239328_7738840928291441946_n.jpg 285262365_1019247225395509_417711790085040851_n.jpg