O tym, że 1. czerwca świętujemy Dzień Dziecka, wiedzą i małe dzieci, ale również i te duże. Każdy z nas jest i pozostanie dzieckiem swoich rodziców do końca życia. 

Tegoroczne święto nasza klasa postanowiła spędzić dość nietypowo. Udaliśmy się pociągiem do nieodległych Nowin, by spędzić dwie relaksujące godziny na basenie „Perła”. Uważamy, że wyjazd był udany! Pozwolił nam się zrelaksować po niedawnym stresie związanym z egzaminami. Woda dodała nam sił, by stanąć do walki o lepsze oceny na koniec roku szkolnego.

Beata Ludwicka-Dula

 

283978470_1189321361841183_8487645940901588038_n.jpg 284045768_5201328289987732_5042024238269421034_n.jpg 284068523_368661218456016_3817896629788082228_n.jpg

284151874_577519740372260_426320613767143397_n.jpg 284404675_755591148778802_4252928156183861609_n.jpg 284569270_1179049696211207_6776236138443559589_n.jpg