W związku z tym, że atrakcyjny sposób nabywania wiedzy sprawia, iż zdobyte wiadomości i umiejętności są lepiej zapamiętywane i bardziej trwałe, uczniowie klasy VII wzięli udział w ciekawej lekcji w terenie.

Pierwsza część zajęć miała miejsce w Rezerwacie przyrody Góra Zelejowa. Siódmoklasiści podziwiali nie tylko piękne walory przyrodnicze i geologiczne rezerwatu, ale przede wszystkim niezapomniane widoki. Następny punkt zajęć to wizyta w Muzealnej Izbie Górnictwa Kruszcowego w Miedziance. Po wykładzie pełnym ciekawostek na temat dziejów górnictwa i hutnictwa regionu chęcińskiego oraz obejrzeniu ekspozycji, młodzież wzięła udział w konkursie podsumowującym lekcję. Zwycięzcy Mateusz Malec, Maja Iwańska, Małgorzata Miśkiewicz i Wiktoria Piechota otrzymali nagrody rzeczowe. Na koniec przyszedł czas na uzupełnienie kalorii spalonych podczas wędrówki.

                                                                                               Mariusz Chrabąszcz, Renata Sowińska

 

IMG_20220519_083210.jpg IMG_20220519_083237.jpg IMG_20220519_083518.jpg

IMG_20220519_083528.jpg IMG_20220519_090032.jpg IMG_20220519_090042.jpg

IMG_20220519_090147.jpg IMG_20220519_094212.jpg IMG_20220519_094237.jpg

IMG_20220519_094320.jpg IMG_20220519_112426.jpg IMG_20220519_112437.jpg

IMG_20220519_112610.jpg IMG_20220519_114219.jpg IMG_20220519_115427.jpg

IMG_20220519_120636.jpg IMG_20220519_122534.jpg IMG_20220519_130105.jpg

IMG_20220519_130644.jpg IMG_20220519_130658.jpg