We wtorek 12.11.2024r. uroczyście obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Piękny program artystyczny przygotowali uczniowie naszej szkoły.

Po akademii uczniowie klasy I otrzymali z rąk pana dyrektora Tomasza Dziurzyńskiego swoje pierwsze legitymacje szkolne.

FKT08954.jpg FKT08955.jpg FKT08956.jpg

FKT08957.jpg FKT08958.jpg FKT08959.jpg

FKT08960.jpg FKT08961.jpg FKT08962.jpg

FKT08963.jpg FKT08965.jpg FKT08966.jpg

FKT08967.jpg FKT08969.jpg FKT08970.jpg

FKT08971.jpg FKT08972.jpg FKT08973.jpg

FKT08974.jpg FKT08975.jpg FKT08976.jpg

FKT08978.jpg FKT08979.jpg FKT08980.jpg

FKT08981.jpg FKT08982.jpg FKT08983.jpg

FKT08984.jpg FKT08987.jpg FKT08988.jpg

FKT08989.jpg FKT08991.jpg FKT08992.jpg

FKT08995.jpg FKT08996.jpg FKT08997.jpg

FKT08998.jpg FKT08999.jpg FKT09000.jpg

FKT09001.jpg FKT09002.jpg FKT09003.jpg

FKT09004.jpg FKT09005.jpg FKT09006.jpg

FKT09007.jpg FKT09008.jpg FKT09009.jpg

FKT09010.jpg FKT09011.jpg