4 listopada 2024 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. “STOP PRZEMOCY” dla klas IV - VIII naszej szkoły. Przeprowadzeniem poprzednich etapów oraz nadzorem nad przebiegiem całej akcji zajęła się pani pedagog - Dominika Chałat.

Zadaniem uczniów było przygotowanie przez każdą klasę plakatu dotyczącego przeciwdziałania przemocy. Wszyscy mocno zaangażowali się w akcję i stworzyli bardzo ciekawe prace, przez co rozstrzygnięcie było nie lada wyzwaniem dla organizatorów - Zespołu Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej. Przy okazji Uczniowie nauczyli się i przećwiczyli gest “pomóż mi”, który kilkukrotnie pojawiał się na plakatach. 

Pierwsze miejsce zajęła klasa IV.
Drugie miejsce przypadło klasie V.
Na miejscu trzecim uplasowała się klasa VII. 

Podczas wręczania dyplomów przez Pana Dyrektora oraz nagród, przedstawiciele każdej klasy mieli okazję do powiedzenia kilku słów o swojej pracy. 

Spotkanie podsumowujące konkurs było również połączone z prelekcją o Standardach Ochrony Małoletnich obowiązujących w naszej szkole. Wszyscy zostali zapoznani z ideą dokumentu oraz zawartymi w nim najważniejszymi informacjami przez pana pedagoga specjalnego - Tomasza Chodynko oraz panią psycholog - Wiktorię Sowińską. Uczniowie i Rodzice mają na co dzień możliwość przypomnienia sobie treści zawartych w Standardach dzięki infografikom zamieszczonym na szkolnych gazetkach. 

Wiktoria Sowińska

IMG_1061.jpg IMG_1065.jpg IMG_1067.jpg

IMG_1068.jpg IMG_1073.jpg IMG_1074.jpg

IMG_1075.jpg IMG_1080.jpg IMG_1082.jpg

IMG_1083.jpg IMG_1084.jpg IMG_1088.jpg

IMG_1089.jpg IMG_1092.jpg IMG_1094.jpg

IMG_1096.jpg IMG_1097.jpg IMG_1099.jpg

IMG_1102.jpg IMG_1107.jpg IMG_1108.jpg

IMG_1113.jpg a.jpg b.jpg

c.jpg d.jpg e.jpg

f.jpg g.jpg