Z okazji Dnia Edukacji Narodowej klasa V oraz uczniowie z klas II, III i VIII przygotowali akademię dla Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Szkoły.

W trakcie występu zaproponowali wizję idealnego nauczyciela, przypomnieli kontekst historyczny obchodzonej uroczystości oraz docenili trudy pracy i złożyli życzenia wszystkim celebrującym święto.
Szczególnym zainteresowanym cieszyły się muzyczne dedykacje, podczas których występujący przebrali się za znanych artystów według własnej interpretacji. Na zakończenie występu życzenia złożyli również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.
Następnie głos zabrali kolejno Dyrektor Szkoły oraz przedstawiciele Rady Rodziców.
W przygotowaniach uczniów do występu oraz dekoracjach i nagłośnieniu brali udział: wychowawczyni klasy V – R. Sowińska, psycholog szkolny – W. Sowińska, pedagog szkolny – D. Chałat, p. A. Gorzelak oraz ksiądz D. Miler.

Wiktoria Sowińska

1729059540766-1.jpg 1729059540766-2.jpg 1729059540811.jpg

1729059540832.jpg 1729059540854.jpg 1729059540920.jpg

IMG-20241012-WA0006.jpg IMG_0890.jpg IMG_0891.jpg

IMG_0892.jpg IMG_0896.jpg IMG_0899.jpg

IMG_0901.jpg IMG_0903.jpg IMG_0904.jpg

IMG_0908.jpg IMG_0910.jpg IMG_0911.jpg

IMG_0914.jpg IMG_0915.jpg IMG_0918.jpg

IMG_0924.jpg IMG_0926.jpg IMG_0929.jpg

IMG_0933.jpg IMG_0934.jpg IMG_0936.jpg

IMG_0938.jpg IMG_0942.jpg IMG_0943.jpg

IMG_0946.jpg IMG_0953.jpg IMG_0954.jpg

IMG_0957.jpg IMG_0961.jpg IMG_0962.jpg