W środę 9  czerwca klasy edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w naszej szkole przybrały niebieskie barwy.

Postanowiliśmy wesprzeć akcję przekazania iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.  Akcję pod hasłem "Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami" zapoczątkował Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. 
Zapraszamy na fotorelację.